Misli’de Günün En Çok Oynanan Maçları

İspanya – Almanya: Maç Sonucu 1

Misli’de “Şampiyon Oran’’ bülteninde yer alan ve “Canlı Sohbet” seçeneği bulunan günün öne çıkan maçlarından İspanya – Almanya mücadelesini kuponuna ekleyen Misli üyelerinin %10’u İspanya’nın zorlu maçta kazanacağını düşünüyor.

Misli Yazarı Aykut Aydın’ın Tercihi: Karşılıklı Gol Var

Euro 2024’te heyecanla beklediğim çeyrek final buluşmasında şu ana kadar turnuvanın en iyi görüntüsünü veren İspanya ile ev sahibi Almanya kozlarını paylaşıyor. İspanya, Gürcistan maçına kuvvetli bir başlangıç yapmış, kalesinde golü gördükten sonra biraz bocalasa da hemen yanıt verip oyun kontrolünü eline alarak farklı kazanmıştı. Nico Williams ve Lamine Yamal hem açık alan hem de dar alanda çok etkili ve sonuca giden hareketlerin mimarları olarak ön planda. Almanya, hayli zorlandığı Danimarka maçını VAR kararlarıyla geçmeyi başardı. Musiala ve Havertz’i Danimarka maçında takımın en iyileri olarak adlandırabiliriz. Tur adına favorim İspanya olmakla birlikte, karşılıklı gol var seçeneği ideal görünüyor.

Portekiz – Fransa: Maç Sonucu 2

Misli’de “Şampiyon Oran’’ bülteninde yer alan ve “Canlı Sohbet” seçeneği bulunan günün öne çıkan maçlarından Portekiz – Fransa mücadelesini kuponuna ekleyen Misli üyelerinin %21’i Fransa galibiyetini tercih ediyor.

Misli Yazarı Ozan Gür’ün Tercihi: 2.5 Alt

Fransa, bana göre savunmada üstü düzey bir performans ortaya koyarken hücumda beklentilerin altında kalan bir yapıda. Portekiz, Slovenya karşısında skora dönük oyunda etkisiz kaldı. Maçın penaltılara giden sürecince Ronaldo’nun yükü ağırdı ve hücumda ona endeksli oyun skor şanslarını kısıtladı. Savunmada Fransa kadar güçlü kalamıyor olsalar da rakibin kalitesi sebebiyle daha çok tedbirli olmaları muhtemel. İki takımın savunma güvenliği maçın düşük skorlarda kalmasını kolaylaştıracaktır. Az gol bekliyorum ve önerim, 2,5 gol altı bahsi. Alternatif önerim ise beraberlik.

Venezuela – Kanada: Maç Sonucu 1

Misli’de “Şampiyon Oran’’ bülteninde yer alan ve “Canlı İzle” seçeneği bulunan günün öne çıkan maçlarından Venezuela – Kanada mücadelesini kuponuna ekleyen Misli üyelerinin %17’si Venezuela’nın yanında yer alıyor.

Misli Yazarı Cengiz İzmitli’nin Tercihi: İkinci Yarı Daha Fazla Gol Olur

Şili’nin önünde, Arjantin’in arkasında çeyrek final vizesi alan Kanada, 3 maçta sadece 1 gol atabildi. “Cyle Larin & Jonathan David” hücum hattı ve sağdan Alistair Johnston, soldan Alphonso Davies bindirirken daha fazlasını yapmaları lazımdı… Venezuela ise Ekvador, Meksika ve Jamaika’nın olduğu grubu süpürdü. 3/3’le 9 puan toplayarak çeyrek finale uzandı. Hücum merkezinde Salomon Rondon, orta alanın merkezinde Yangel Herrera, stoperde Yordan Osorio ile sağlam bir omurgaya sahipler… Kanada’nın 3 grup maçında da ilk yarılarda gol olmaması, Venezuela’nın 3 grup maçında da golleri ikinci yarılarda bulması; beni “ikinci yarı daha fazla gol olur” seçeneğine yönlendirdi.

Misli’den yeni üyelere 50+50 TL!

Misli’ye yeni üye olan herkes 50+50 TL değerinde Misli Puan kazanıyor. Siz de mobil uygulamadan Misli’ye üye olun, kampanyaya katılın ve anında 50+50 TL kazanın. “Şampiyon Oranlar”ın ve özel oyunların yer aldığı Misli’de EURO 2024’ün heyecanını daha fazla yaşayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x